Умови користування сайтом

Термінологія
У цих Умовах використання Сайту (далі – Умови) вживаються такі терміни:
 • Сайт – сукупність даних, електронної (цифрової) інформації, інших об'єктів авторського права та (або) суміжних прав тощо, пов'язаних між собою та структурованих у межах адреси https://psyfaq.com/, доступ до яких здійснюється через зазначений адресу Інтернету.
 • Користувач – фізична чи юридична особа, яка має намір придбати продукти та послуги psyfaq.com або використовує сайт з інформаційною чи будь-якою іншою метою.
 • Власник сайту – ФОП Нікітіна Марина Олегівна, правовласник доменного імені psyfaq.com, володар виняткових прав на використання Сайту, в тому числі баз даних, інформаційних матеріалів, графічних зображень, відеофайлів та інших об'єктів, що входять до складу Сайту, в тому числі числі дизайн Сайту.
Контакти власника сайту:
ФОП Нікітіна Марина Олегівна
ЄДРПОУ : 3045524244,
Місце реєстрації: 49020, Дніпро, вул. Орловська 27
e-mail: nik.seascape@gmail.com
тел.: +38(050)-725-75-25

 • Адміністрація сайту (ми) — особа або група осіб, які наділені рядом повноважень на здійснення управління Сайтом, його модерування, розміщення контенту Сайту та взаємодію з Користувачами, а також інших дій, пов'язаних з використанням Сайту. Адміністрація сайту діє від імені Власника сайту
Контакти адміністрації сайту:
e-mail: nik.seascape@gmail.com
тел.: +38(050)-725-75-25

 • Особистий кабінет — сукупність захищених сторінок сайту, створених в результаті реєстрації Користувача, використовуючи які Користувач має можливість дивитися платний контент, виконувати домашні завдання, спілкуватися з тренерами, вносити зміни до особистих даних тощо. Доступ до особистого кабінету здійснюється шляхом введення облікових даних, а саме логіна та пароля у передбачені для цього поля.
 • Усі інші терміни та визначення, що зустрічаються у тексті Умов використання, тлумачаться Сторонами відповідно до цих Умов використання, а за відсутності їх тлумачення, відповідно до чинного законодавства України.
 • Користуючись сторінками сайту, за допомогою особистого кабінету або без реєстрації особистого кабінету, але фактично використовуючи (переглядаючи) сайт з інформаційною чи будь-якою іншою метою, Ви цим висловлюєте свою згоду на дотримання всіх нижче перерахованих умов.

Загальні умови
 • На цій сторінці описані умови, які регулюють доступ та використання сайту https://psyfaq.com/ (далі – «Сайт»), власником якого є ФОП Нікітіна Марина Олегівна.
 • Від імені ФОП Нікітіної Марини Олегівни виступає – Адміністрація сайту.
 • На Сайті існує як платний контент (далі – платний контент), доступ до якого здійснюється згідно з Розділом 4 Умов, положень Публічної оферти, так і контент, що не вимагає оплати.
 • Використання Сайту, включаючи зміст, матеріали, додатки, програми та інші складові, регулюється Умовами використання Сайту, викладеними нижче, а також усіма відповідними законами та нормами України, нормами міжнародного законодавства.
 • Якщо Ви не погоджуєтесь і не приймаєте ці Умови, будь ласка, залиште цей Сайт.
 • Ми можемо змінювати, додавати або видаляти частини цих Умов у будь-який час і такі зміни набувають чинності негайно після публікації. Ваше зобов'язання прочитати ці Умови перед кожним використанням Сайту та продовжуючи використовувати цей Сайт, ви погоджуєтесь на будь-які зміни.

Ліцензія, що Вам надається
 • Відповідно до Умов та наших політиків ми надаємо Вам обмежену, персональну, невиключну, непередавану та відгукну ліцензію на використання Сайту. Зміст Сайту можна використовувати лише для особистого некомерційного користування, за винятком випадків, коли Ви отримали письмовий дозвіл Адміністрації на їхнє використання в інших цілях.
Використання Сайту
 • Ви можете використовувати Сайт тільки відповідно до цих Умов, положень Публічної оферти, доступу: https://psyfaq.com/publichna-oferta, а також застосовних норм законодавства.
 • Заповнюючи будь-які заявки, форми, у тому числі реєстраційні, Ви повинні вказати необхідну повну та правдиву інформацію, а потім підтримувати її в актуальному стані протягом усього терміну користування Сайтом.
 • Використовувати Сайт може будь-яка дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років.
Платний контент
 • Деякий контент платний (наприклад, надання доступу до онлайн-тренінгів, програм). Ви повинні своєчасно сплачувати зазначені суми та застосовні податки, використовуючи один із підтримуваних способів оплати.
 • Крім того, Адміністрація має право в односторонньому порядку змінити вартість надання доступу до платного контенту до моменту оплати шляхом публікації нової ціни на Сайті.
Доступ до особистого кабінету
 • Якщо Ви придбали доступ до платного контенту:
 • Ви погоджуєтесь створити та використовувати лише один особистий кабінет та не передавати третім особам доступ або облікові дані для доступу до нього.
 • Отримання доступу до Сайту не дає Вам права матеріальної чи інтелектуальної власності на контент, розміщений на Сайті.
 • Ми можемо скасувати або призупинити доступ до Сайту, особистого кабінету, якщо Ви поділитеся своїми обліковими даними для входу до кабінету.
 • Ви несете відповідальність за збереження конфіденційності облікових даних, які Ви не повинні розкривати третім особам. Ви не можете:
(а) вибрати або використовувати облікові дані іншої людини з метою, щоб видати себе за цю людину,
(б) використовувати дані облікового запису без дозволу правовласника,
(c) використовувати облікові дані на свій розсуд, якщо вони є або вважаються образливими.

Недотримання вищезазначених положень вважається порушенням Умови, що може призвести до негайного припинення існування Вашого кабінету та обмеження доступу до Сайту.

Будь-яке неналежне використання Сайту заборонено законом і може призвести до цивільної та кримінальної відповідальності.

Безпека Вашого особистого кабінету
 • Ви зобов'язані повідомити нас за адресою propsyfaq@gmail.com про будь-які відомі або передбачувані випадки несанкціонованого використання Вашого особистого кабінету, або про будь-яке відоме або передбачуване порушення безпеки, у тому числі про втрату, крадіжку або про несанкціоноване розкриття Ваших облікових даних для доступу до особистого кабінету.
Відгуки
 • Ми вітаємо Ваші пропозиції, ідеї, коментарі та інші відгуки (далі — «Відгук»). Надсилаючи відгук, ви надаєте нам право використовувати його без будь-яких обмежень або компенсації для вас.
 • Ви несете повну відповідальність за зміст створених Вами Відгуків. Адміністрація не може контролювати кожен матеріал і не несе відповідальності за зміст цих повідомлень, ми залишаємо за собою право видаляти, переміщувати або редагувати матеріали, які на наш розсуд є образливими, наклепницькими, непристойними або неприйнятними.
Онлайн-опитування.
 • Адміністрація сайту може зв'язатися з Вами електронною поштою щодо Вашої участі в опитуванні Користувачів, та ставити питання з метою покращення роботи Сайту та для кращого розуміння наших Користувачів. Ця інформація буде використана з дотриманням вимог законодавства України щодо захисту персональних даних. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.
Політика щодо авторських прав та товарних знаків
 • Адміністрація поважає права інтелектуальної власності своїх Користувачів, учасників та третіх сторін. Того ж таки ми очікуємо від Користувачів Сайту.
 • Матеріали, надруковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання. Усі матеріали, опубліковані на Сайті, включаючи, але не обмежуючись: статті, інформація, тексти, зображення, фотографії, аудіо- та відео, дизайн, графіка, логотипи, емблеми, імена, найменування товарів та компаній, а також все програмне забезпечення Сайту та решта файлів, їх набір та структура (далі — «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем Власника сайту або Адміністрації сайту.
 • Забороняються зміна, копіювання, розповсюдження, подання, відтворення, публікація, завантаження, показ, розміщення, передача або продаж контенту Сайту в будь-якій формі або будь-якими засобами, будь то повністю або частково, без Нашого попереднього письмового дозволу. Вищевикладене не стосується Ваших власних Матеріалів, правомірно опублікованих на Сайті. Крім того, забороняється копіювання цифрового контенту до інших програм без попереднього письмового погодження з Адміністрацією.
 • Закон про захист авторських прав у цифрову епоху 1998 (Digital Millennium Copyright Act — «DMCA») захищає права власників авторських прав, які вважають, що матеріал, що з'являється в Інтернеті, порушує їхні права. Якщо Ви сумлінно вважаєте, що матеріали, доступні на Сайті, порушують Ваше авторське право, можете надіслати на електронну пошту Адміністрації propsyfaq@gmail.com повідомлення із запитом видалити такий матеріал або заблокувати доступ до нього.
Відмова від гарантій
 • Користувач бере на себе ризик використання Сайту. Власник сайту або Адміністрація не гарантує відсутність помилок або безперервного функціонування Сайту.
 • Матеріали Сайту надаються за принципом «як є», без надання будь-яких гарантій, прямих або на увазі, включаючи гарантію придатності для будь-яких конкретних цілей. При цьому не виключаються гарантії, які випливають із закону або не можуть бути виключені, обмежені або змінені в силу законодавства, що застосовується до цієї Умови.
Обмеження відповідальності
 • Користувач визнає, що положення цього розділу застосовуються до всього змісту Сайту, а також користування Сайтом або матеріалами, які є на Сайті, здійснюється на Ваш ризик.
 • За жодних умов Власник сайту та Адміністрація не несуть відповідальності за будь-які збитки, включаючи без обмеження прямі та непрямі збитки або збитки, спричинені наслідками використання Сайту, а також збитки від виплати штрафів, що виникли у зв'язку з використанням або неможливістю використання Сайту.
 • Користувач визнає, що Власник сайту та Адміністрація не несуть відповідальності за образливу, непристойну чи протизаконну поведінку інших Користувачів або третіх осіб, та приймає на себе всі ризики, які можуть виникнути з перерахованого вище.
 • Крім вищезгаданих умов, Власник сайту та Адміністрація не несуть відповідальності, незалежно від причин чи тривалості, за будь-які помилки, неточності та інші недоліки інформації, опублікованої на Сайті, за її недостовірність, за несвоєчасну та перервану передачу такої інформації користувачеві або за будь-які, що виникають у зв'язку з цим претензії, позови чи збитки, крім випадків, прямо встановлених законом. Власник сайту та Адміністрація не несуть відповідальності за пред'явленими третіми особами претензіями, позовами, а також за будь-які збитки третіх осіб, включаючи, але не обмежуючись, втрачену вигоду, штрафні збитки або збитки, спричинені наслідками використання Сайту. Власник сайту не гарантує своєчасності, послідовності, точності та повноти інформації, що надається, крім випадків, прямо встановлених законом. При цьому Власник сайту та Адміністрація не надають жодних гарантій щодо можливих результатів використання такої інформації. Власник сайту та Адміністрація не несуть жодної відповідальності за точність чи достовірність суджень, рекомендацій чи тверджень третіх осіб, які розміщуються на Сайті. Власник сайту та Адміністрація за жодних обставин не несуть відповідальності за збитки або збитки, спричинені тим, що Користувач скористався інформацією третіх осіб, отриманою на Сайті.
Припинення використання Сайту
 • Ви погоджуєтесь, що Адміністрація може припинити доступ до Сайту в будь-який час і з будь-якої причини, включаючи без обмеження, якщо Адміністрація вважає, що Ви порушили або діяли всупереч положенням цієї Умови. Після такого припинення Ви не будете позбавлені права користуватися Сайтом. Ви погоджуєтесь, що будь-яке таке припинення Вашого доступу до Сайту може бути здійснене без попереднього повідомлення, і Адміністрація може негайно відключити або видалити Ваш обліковий запис та пароль для входу в особистий кабінет, і всю пов'язану інформацію та файли.
 • Користувач має право в будь-який момент припинити використовувати Сайт.