Згода з розсилкою

При заповненні форми нашого сайту Ви підтверджуєте згоду з політикою конфіденційності нашої Компанії. Крім того, Ви підтверджуєте Вашу згоду на отримання нами права на обробку Ваших персональних даних за таких обставин:

— Для компаній, які працюють від імені нашої Компанії: Ми можемо співпрацювати зі сторонніми компаніями, які можуть виконувати від нашого імені всі функції, що стосуються підтримки в бізнесі, у зв'язку з цим Вашу особисту інформацію можуть частково розкрити. Таким компаніям, ми висуваємо жорсткі вимоги, в яких йдеться про те, що вони можуть використовувати Ваші особисті дані лише з метою, яка обмежується наданням договірних послуг; передача цієї інформації ними заборонена, якщо ситуація не підпадає під договірні вимоги, а саме, не є необхідною для того, щоб надати обумовлені послуги. Функції підтримки бізнесів можуть полягати у видачі виграшів та бонусних призів, у реалізації поданих заявок, у виконанні замовлень, в управлінні системами інформації, а також у проведенні інтерв'ювання наших контрагентів. Також ми обов'язково розкриваємо інформацію (яка є неперсоніфікованою), коли підбираємо собі постачальників.

— Для дочірніх та спільних підприємств: під такими підприємствами ми маємо на увазі організації, в яких пайову участь більш ніж наполовину належить нашій Компанії. Під час передачі Ваших даних партнерам по дочірнім, або ж спільним підприємствам, ми забороняємо нашим партнерам розголошувати Ваші особисті дані будь-яким сторонам з метою маркетингу, реклами, а також ми забороняємо використовувати її будь-якими способами, які б суперечили Вашому рішенню. У випадку, якщо Ви зазначили, що не бажаєте, щоб на Ваше ім'я приходили будь-які рекламні або маркетингові матеріали з нашого боку, наша Компанія зобов'язується зберігати конфіденційність Вашої інформації, не передаючи її партнерам, для подальшого використання її з метою маркетингу.

— Для сторінок, які є партнерськими або спільно позиціонованими: Наша Компанія має право на передачу інформації своїм компаніям-партнерам, які спільно з нашою Компанією займаються реалізацією спеціальних пропозицій та заходів щодо просування певного товару на сторінках нашого ресурсу, які ми позиціонуємо спільно з даними партнерами. Якщо сторінка запитуватиме анкетні дані, то Вам обов'язково прийде попередження про те, що інформація може бути передана. У свою чергу, наші партнери мають право використовувати будь-яку інформацію, яку Ви надасте, відповідно до власного повідомлення про конфіденційність, яке буде надано Вам для подальшого ознайомлення, при наданні Вами особистої інформації.

— При процесі передачі над підприємством контролю: права на передачу Ваших анкетних даних, у разі продажу (часткової або повної) або трансферу активів нашого підприємства, або самого підприємства, залишаються за нашою Компанією. При процесі передачі над підприємством контролю ви отримаєте повідомлення від нашої Компанії, яке свідчить, що Ви можете відмовити у передачі Вашої особистої інформації. В окремих випадках, при вашій відмові на передачу особистих даних, Ви позбавляєтеся, можливості на отримання послуг або продуктів, які раніше вам надавала наша Компанія, від нової організації.

— Для правоохоронних органів: наша Компанія має право на розкриття Ваших особистих даних без Вашої згоди третій стороні в таких цілях: щоб уникнути правопорушення, судової ухвали або нормативно-правового акта; для надання сприяння урядовим розслідуванням; для зміцнення або захисту прав дочірніх підприємств нашої Компанії чи Компанії; а також для надання допомоги у запобіганні шахрайству;

Ви можете у будь-який час здійснити відмову від прийому наших листів, поширення яких здійснюється нашою регулярною розсилкою. Здійснити цю процедуру Вам допоможе спеціальне посилання, яке Ви можете побачити після закінчення будь-якого нашого листа або написати на нашу електронну пошту: propsyfaq@gmail.com